ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ


ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ – ΕΚΔΟΤΗΣ – ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΡΑΦΕΙΑ – ΕΚΤΥΠΩΤΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

ΑΘ. ΔΙΑΚΟΥ 52   ΑΜΑΛΙΑΔΑ  27200
Νομός Ηλείας

ΤΗΛ: +30 26220 23044
FAX: +30 26220 23654

e-mail:
news{a}enimerosi.org
info{a}enimerosi.org


Επικοινωνία


 









Αθλητικά 


Το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου στα τοπικά πρωταθλήματα
10.19.19 5:03
Το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου στα τοπικά πρωταθλήματα
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Σάββατο 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019 - 4:30 μ.μ.
Προοδευτική Μανωλάδας - Αστέρας Αμαλιάδας
Α.Π.Ο. Κουρτεσίου - Νίκη Τραγανού
Πέλοπας Πύργου - Ξενοφών Κρεστένων
Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019 - 4:30 μ.μ.
Αίας Γαστούνης - Αλφειός Επιταλίου
Πέλοπας Πελοπίου - Δόξα Νέας Μανωλάδας
Κόροιβος Κατσαρού - Ηλειακό Βαρθολομιού
Ολυμπιάδα Γουμέρου - Ολυμπιακός Σαβαλίων

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Σάββατο 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019 - 4:30 μ.μ.
Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου - Α.Ε. Πηνείας
Αετός Κέντρου - Ηλειακός Λεχαινών
Κυριακή 13 Οκτωβρίου 2019 - 4:30 μ.μ.
Α.Ο. Μακρισίων - Εθνικός Γερακίου
Διγενής Χαριάς - Θύελλα Πύργου
Λέοντες Αμαλιάδας - Πρόοδος Σαλμώνης
Ατρόμητος Βαρβάσαινας - Κεραυνός Βρίνας
Ερμής Πλατάνου - Δάφνη Ανδραβίδας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019 - 4:30 μ.μ.
Άφοβος Βροχίτσας - Απόλλων Σμίλα
Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019 - 11:30 π.μ.
Νέος Ατρόμητος Λασταιίκων-Απόλλων Νέας Φιγαλείας
Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019 - 4:30 μ.μ.
Άρης Στρεφίου - Ωλενιακός Ώλενας
Άγιος Δημήτριος Πουρναρίου - Π.Α.Ο. Κακοβάτου
Ρεπό: Άρης Λανθίου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019 - 4:30 μ.μ.
Κεραυνός Χειμαδιού - Πήγασος Πρασίνου
Θύελλα Καρδαμά - Αίολος Πύργου
Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019 - 11:00 μ.μ.
Αετός Αλποχωρίου - Α.Ο. Αγίου Γεωργίου
Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019 - 4:30 μ.μ.
Θρίαμβος Πύργου - Δόξα Ελαιώνα
Αμαλιάδα 2008 - Αργοναύτης Κατακώλου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019 - 4:30 μ.μ.
Μυρσιναϊκός Μυρσίνης - Εθνικός Αμπελοκάμπου
Ίφιτος Καλυβίων Ήλιδας - Αχιλλέας Νεοχωρίου
Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019 - 11:00 μ.μ.
Πρίγκιπες Λεχαινών - Πηνειακός Αμαλιάδας
Α.Ο. Κάστρου - Κένταυρος Σ
Κάλεσμα από την κολύμβηση του Αρίωνα Αμαλιάδας
10.18.19 9:03
Κάλεσμα από την κολύμβηση του Αρίωνα Αμαλιάδας
Προς όλα τα μέλη και τους φίλους του συλλόγου ΑΟ Αρίων Αμαλιάδας
Σας καλούμε σε έκτακτη ανοιχτή συνέλευση στο χώρο του τουριστικού περιπτέρου Ανεμόμυλου (γραφεία εμπορικού συλλόγου Αμαλιάδας), την Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019 και ώρα 7:00 μμ, προκειμένου να σας ενημερώσουμε!
Κάλεσμα για προπόνηση των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Ηλείας
10.18.19 6:51
Κάλεσμα για προπόνηση των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Ηλείας
O Ενωσιακός Προπονητής των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Ηλείας καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές της (K-12) και (K-14), να προσέλθουν στην ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ των Μεικτών ομάδων της ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ ,ενόψει του ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ, στο Ενωσιακό γήπεδο Σπιάντζας «ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ»
την Δευτέρα 21/10/2019
Ώρα προπόνησης: 15:30 ΠΑΙΔΩΝ: 2008 (K-12)
17:30 NEΩN: 2006 (K-14)
ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τηλ.6932638386

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ12
ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΟΜΑΔΑ
1 ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2008 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
2 ΣΠΟΥΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2008 ΣΑΡΑΝΤΑΥΓΑΣ
3 ΡΟΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2008 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
4 ΣΜΑΡΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2008 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
5 ΒΟΣΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2008 ΠΡΙΓΚΙΠΕΣ
6 ΚΟΛΟΣΚΟΠΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2008 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
7 ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΚΑΤΩ ΠΑΝΑΓΙΑ
8 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2008 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
9 ΤΣΑΓΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2008 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
10 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2008 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
11 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΦΙΓΑΛΕΙΑ
12 ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2008 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
13 ΦΕΡΕΚΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 2008 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
14 ΚΥΠΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΚΑΤΩ ΠΑΝΑΓΙΑ
15 ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
16 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2008 ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ
17 ΚΟΥΜΟΥΚΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2009 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
18 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14
1 ΣΑΦΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
2 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
3 ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
4 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2006 ΠΡΙΓΚΙΠΕΣ
5 ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
6 ΛΕΠΕΤΣΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 2006 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
7 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
8 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
9 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
10 ΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
11 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ
12 ΜΕΝΑ ΑΝΔΡΙΑΝΟ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
13 ΒΑΣΙΛAKOΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 2007 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
14 ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
15 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
16 ΜΟΥΣΑ ΑΡΝΤΑΝ 2006 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
17 ΝΙΜΠΕΡΙΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
18 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2006 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
19 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
20 ΣΓΟΥΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
21 ΚΑΚΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
22 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2006 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
1